כתיבת ספרי תורה

כתיבת ספרי תורה

כתיבת ספרי תורה כידוע, הינה כתיבה מיוחדת שרק אדם שלמד את מלאכת הסופר סת"ם (סת"ם זה ראשי תיבות של: ספרי תורה, תפילין, מזוזות). עם כל ההלכות והפרטים הנדרשים, יוכל לדעת לכתוב ספר תורה מהודר.

כתיבת ספר תורה הינה מצווה חשובה, אנו למדים זאת מהפסוק "ועתה כתבו לכם את השירה הזאת ולמדה את בני ישראל שימה בפיהם" (דברים לא' יט') מכאן שמצוות עשה מן התורה של יהודי יכתוב לעצמו ספר תורה.

כמו שכדי לטפל בשיניים אנו הולכים לרופא שיניים ולייעוץ מס אנו נפנה לרואה חשבון, בשביל לכתוב ספר תורה יש לפנות למומחה – הסופר סת"ם שעליו להיות יהודי בעל שיעור קומה, עם יראת שמים, ושהוא מחזיק ברשותו תעודה של סופר סת"ם בתוקף המעידה שהוא למד ונבחן בהצלחה על כל הפרטים וההלכות הרבות העוסקות בכתיבת ספר תורה.

את התעודה הסופר חייב לחדש בכל 3 שנים, כדי להוכיח על בקיאות בחומר הנלמד (אני בתור סופר סתם מחדש בכל 3 שנים את התעודה, החידוש נעשה על ידי מבחן מקיף על הלכות סתם הנוגעים לכתיבת ספרי תורה תפילין ומזוזות.

אם אתם מחפשים כתיבת ספר תורה ספרדי למכירה באיכות ובכשרות עם תעודה ואחריות ישירות מהסופר עצמו, אתם נמצאים במקום הנכון – שמי שמעון כהן ואני סופר סת"ם בעלת תעודת הסמכה לכתיבת ספרי תורה, תפילין ומזוזות. צלצלו לייעוץ וכל שאלה 053-3118666

מתעניינים לגבי הזמנת ספר תורה? אז הגעתם לאתר הנכון!

שמי שמעון כהן, ואני סופר סתם ומגיה מוסמך עם תעודה, ניסיון של 23 שנה בתחום,  כמו כן זכיתי לבנות אתרי יהדות ומחבר ספרי יהדות שונים.

אם אתם מחפשים כתיבת ספר תורה ספרדי באיכות ובכשרות עם תעודה ואחריות ישירות מהסופר עצמו – הגעתם למקום הנכון. אתם מוזמנים לקרוא את כל הפרטים עלי, איך והיכן מזמינים ספר תורה כנסו לעמוד פרטי הזמנת ספר תורה או להתקשר אלי ישירות – 053-3118666 

מדריך הזמנת ספר תורה שכתבתי- הורידו חינם

מדריך קניית ספר תורה

 

הלכות ספר תורה

כתיבת ספר תורה